18 maja o godzinie 18.00 zapraszamy na seminarium połączone z dyskusją pt. „Rozmowy o śmierci i umieraniu”.

Ostatni rok przyniósł nam i pokazał trudne momenty. Wiele osób dotkniętych zostało tragicznymi wydarzeniami, które przyniosła m.in. pandemia Covid – 19. Seminarium połączone będzie z dyskusją, podejmującą trudny temat śmierci i umierania. Jednak o trudnych sprawach też trzeba rozmawiać. Dlatego chcemy podjąć też trudny temat, który nasi prelegenci zatytułowali „Rozmowami o śmierci i umieraniu”.

Organizatorami wydarzenia są Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gorzów Wielkopolski oraz Ośrodek Edukacyjny Lubuska Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa.

Prelegentami wydarzenia będą:dr Dorota Skrocka, psycholog, prodziekan Wydziału Turystyki i Nauk o Zdrowiu Akademii im.Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskimdr Konrad Burdziak, prawnik z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, członek Polskiego Towarzystwa Suicydologicznegodr Bogna Wach, prawnik z Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, członek Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Teams.Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszę o wysłanie zgłoszeń zawierających adres email, na który mają zostać wysłany link do spotkania, do dnia 17 maja 2021 r. do godz. 20.00 na adresy jlubimow@ajp.edu.pl i lbudzynski@ajp.edu.pl

Serdecznie zapraszamy ! O trudnych sprawach też trzeba rozmawiać !